3-Є Методика ФІЗО Лабораторне заняття Тема "Спостереження студентами фізкультурних розваг для дітей старшого дошкільного віку"
Інструкція
до лабораторного заняття
Тема. Спостереження студентами фізкультурних
розваг для дітей старшого дошкільного віку.
Мета: закріпити
знання методики проведення
спортивних розваг в старшій групі.
Формувати практичні вміння та навички, професійні
здібності.
Література: Вільчковський Е.С. Теорія і методика фізичного виховання дітей дошкільного віку. – К., 1998.
Цвек
С.Ф. Спортивні
вправи та розваги дошкільнят. – К., 1990.
Хід заняття
І. Організація початку заняття.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
(Дати письмово відповідь на питання)
- Які форми роботи
об’єднуються в групу „Фізкультурно-оздоровчі заходи в дитячому садку?”,
„Повсякденна робота з фізичного
виховання?”
- Як часто плануються
спортивні розваги?
- Чим відрізняються розваги від свят?
- Яка тривалість розваги в
кожній віковій групі?
ІІІ. Виконання завдань
лабораторного заняття.
Завдання 1. Переглянути відеофрагменти спортивних
розваг, проведених організатором фізичного виховання в дитячому садку в старшій
групі.
Завдання 2. Аналіз проведених спортивних
розваг в старшій групі.
Питання для
аналізу
1. Структура проведеного
заходу.
2. Запишіть назви всіх розваг та короткий зміст.
3. Методичні прийоми, що були використані
вихователем/організатором.
4. Записати прийоми
підвищення емоційності дітей.
5. Зауваження пропозиції.
Д/З: Підготуватись до тематичного заліку.
Комментарии
Отправить комментарий