4-Є (спеціалізація ФІЗО) Практичне заняття

ІНСТРУКЦІЯ ДО ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ

ТЕМА: Вивчення студентами елементів техніки гри в футбол.

МЕТА: Закріпити знання студентів щодо значення, техніки і тактики гри в футбол. Формувати практичні вміння та навички. Розвивати координацію рухів, швидку реакцію.

ЛІТЕРАТУРА: 1. Адашкявичене Э.Й. Спортивные игры и упражнения в  
                              детском саду. – М., 1983.
                           2. Вільчинський Е.С., Курок О.І. Теорія і методика
                               фізичного виховання дітей дошкільного віку. – С., 2004
                                            Хід заняття
І. Організація початку заняття (психологічна готовність до практичної роботи). 
    - З якого віку можна починати навчання дітей грі в футбол?

ІІ. Перевірка готовності студентів до заняття:
     1. Розкрити значення гри в футбол для дітей дошкільного віку?
     2. Розвитку яких якостей сприяє ця гра?
    3. Для чого потрібно навчати дітей підготовчим вправам?

ІІІ. Виконання завдань практичного заняття.
    Завдання 1. Накреслити розмітку майданчика для гри в футбол.
    Завдання 2. Перелічити підготовчі вправи.
   Завдання 3. Описати способи ведення та зупинки м’яча.

ІV. Підведення підсумків.

V.  Повідомлення завдань домашньої роботи.
      1. Повторити методику навчання.
      2. Самостійне виконання підготовчих вправ.

      3. Вправлятись у способах ведення, зупинки, ударах по м’ячу.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Методика навчання дошкільників вправам з рівноваги

Сучасні інноваційні методи оздоровлення дітей дошкільного віку

2-А, Б, Є Основи хореографії Тема "Хоровод – найдавніший вид народного танцювального мистецтва".